Kartonáž

Dle mezinárodní normy FEFCO vyrábíme standardní kartonové a papírové obaly, speciální obaly a tvarové výseky, které splňují i velmi vysoké požadavky náročných zákazníků. 

 

  • Spolehlivá ochrana zboží před mechanickým poškozením a poškrábáním
  • Optimální tlumení nárazu vlnitou strukturou
  • Dobré přizpůsobení balenému předmětu
  • Ekologicky nezávadná – při rozpadu nedochází k uvolnění škodlivých látek
  • Nízká cena

KARTONOVÉ KRABICE

Podle potřeb zákazníka a typu zboží vyrábíme kartony ze dvouvrstvé, třívrstvé, pětivrstvé a sedmivrstvé lepenky. Naše nabídka zahrnuje krabice dle mezinárodní normy FEFCO nebo krabice vyrobené na míru dle potřeb zákazníka.

Dále nabízíme unikátní možnost kašírování (polepu) polystyrenem, polyetylénovou fólií, netkanou textilií, bublinkovou fólií a jinými materiály.

PROKLADY

Proklady slouží k oddělení, ochraně a fixaci výrobků v obalu. Dále jsou využívány k prokládání vrstev výrobků.

Nabízíme proklady z 2-vrstvé, 3-vrstvé, 5-vrstvé a 7-vrstvé lepenky v rozměrech dle přání zákazníka.

FIXAČNÍ MŘÍŽKY

Dále vyrábíme fixační mřížky, které lze použít pro separované balení jednotlivých dílů a fixaci zboží v kartonových krabicích a boxech.

Mřížky jsou konstruovány jako skládací za účelem úspory místa při přepravě a skladování.

PAPÍR V ROLÍCH (VLNITÁ LEPENKA 2VVL A 3VVL)

Papír v rolích se nejčastěji využívá pro ochranu zboží. Mezi jeho hlavní výhody patří velmi nízké náklady a schopnost ručně přizpůsobit obal výrobku.

Díky variabilní a flexibilní podobě materiálu jej lze snadno řezat, ohýbat a modelovat. Zároveň je lepenka ekologicky nezávadná, spolu s krabicemi tvoří jednodruhový odpad. 

Nabízíme 2VVL a 3VVL v rolích s těmito rozměry:
– Velikost vlnité lepenky B, C, E.
– O rozměrech 50 cm, 80 cm, 120 cm a 210 cm.
– Z těchto standardních rozměrů jsme schopni nařezat rozměr dle přání zákazníka.

STOHOVACÍ RÁMY KE KRABICÍM

Stohovací rámy ke krabicím slouží ke stohování více krabic na sebe, aniž by při manipulaci došlo k posunu krabic/boxů při přepravě.

Hlavní výhodou stohovacích rámů je možnost zvýšení stohovaného množství krabic, což vede k efektivnějšímu využití přepravovacího prostoru. Zároveň dochází ke opevnění bočních stěn krabic a boxů, čímž se minimalizuje riziko jejich poškození a při vyšších zátěžích. Další výhodou je zamezení prašnosti a rozložení hmotnosti na stěny boxů.

Kontakt

2021 © Copyright – ABC pack, s.r.o.